انجمن طرفداران توسعه بندرانزلی

انجمن طرفداران توسعه بندرانزلی

نهادی مدنی، غیردولتی، غیرسیاسی، غیر انتفاعی و بدون وابستگی به گروه های حزبی، قومی، نژادی و ایدئولوژیک بدون وابستگی به گروه های حزبی، جناحی، قومی و عقیدتی

آخرین نظرات
پیوندهای روزانه

۱۰۴ مطلب توسط «رئیس هیات مدیره» ثبت شده است

به عمل کار برآید به سخندانی نیست
به مناسبت روز جهانی معلولان

ارمین صافدل

شورای شهر انزلی با این تصویر به استقبال روز جهانی معلولان رفته است،

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۸ آذر ۹۷ ، ۲۰:۳۱
رئیس هیات مدیره

امین حقره :مدرس وکارشناس اموراجتماعی .

به زعم من، پروژه‌ی #تو_هم_بخوان ، موثرترین حرکت فرهنگ‌سازی‌ست که در سالهای اخیر، نه به دست دولتی‌ها که به اراده‌ و کوشش جوانان خوش‌فکر و نیک‌اندیش #انزلی چی، در #گیلانِجان اجرایی شده.

پیوستگی و استمرار گردهمایی‌هایی با محوریت #کتاب و #کتابخوانی، در کنار پدیده‌ی زیبا و شورانگیزِ تبادل کتاب، در فضاهای تاریخی و خاطره‌ساز شهری، اتفاق کمیاب و ارزنده‌ایست. گنجی‌ست که باید مراقبش بود. و مراقب و قدردان خیل جمعیتی که در عین شگفتی، کتاب اسباب پیوسته ماندن و با هم بودنشان شده. و ایستاده کف زد برای دختران و پسران نازنینی که حالا باورشکسته‌اند و برای فرهنگ این زادبوم امید دوباره ساختند.

دمشان گرم وسرشان خوش .پیوستگی شان مستدام ....

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۵ آبان ۹۷ ، ۱۵:۳۷
رئیس هیات مدیره

درانتظار برنامه 

یادداشتی از : محمد انامپور دانشجوی دکترای شهرسازی که درنشریه شماره 24 شهروند ارگان خبری وتحلیلی انجمن طرفداران توسعه بندرانزلی چاپ گردید .


مقدمه:
هر مجموعه و تشکیلاتی برای تحقق اهداف ذاتی خود نیازمند برنامه می باشد. وجود برنامه به رفتارها و اقدامات هر سازمان جهت داده و این امکان را برای مدیران فراهم می کند که بتوانند میزان حرکت به سوی اهداف و یا انحراف احتمالی از مسیر و اهداف مشخص شده را رصد کنند. فرآیند برنامه ریزی را می توان به سه بخش اصلی تقسیم کرد. اول، تهیه و تدوین برنامه. دوم، پیش بینی الزامات اجرایی برای تحقق برنامه و سوم، اجرای برنامه و رصد و پایش دائمی آن.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۴ آبان ۹۷ ، ۰۰:۳۹
رئیس هیات مدیره

هنرخوب زیستن

سومین جلسه از مجموعه کارگاه های آموزشی انجمن طرفداران توسعه بندرانزلی تحت عنوان "شهروندماهر"درساعت 6بعدازظهرروز21 شهریورماه 97با مشارکت جمعی ازعلاقمندان، با حضور آقای امین حقره مدرس و کارشناس امور اجتماعی در محل دفترانجمن برگزارگردید. در سومین جلسه از کارگاه اول با محوریت موضوع «هنر زندگی» مباحث ذیل مطرح شد و شرکت کنندگان پیرامون آن به گفتگو و تبادل نظر پرداختند:

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۳ شهریور ۹۷ ، ۱۶:۱۴
رئیس هیات مدیره

یادداشت سردبیر:

این روزها نیاز بیشتری به آگاهی داریم

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۲ شهریور ۹۷ ، ۱۶:۵۲
رئیس هیات مدیره