۹۶ مطلب توسط «رئیس هیات مدیره» ثبت شده است

مخالف کیست ؟علت مخالفت چیست ؟

کهنسال محمد, [19.06.18 22:15]
مخالف کیست و علت مخالفت چیست ؟

در شهرهای رشت و لاهیجان بازی تیم ملی فوتبال ایران و مراکش بصورت مستقیم در پیاده راه و مجاورت استخر برای شهروندان پخش شد که طبعا با برد دقیقه 95 خاطره ای دل انگیز در ذهن حضار برای سالها به جا گذاشت.
امروز بیست و نهم خرداد ماه نود و هفت بصورت غیر رسمی در سطح شهرانزلی اعلام شد که شورای تامین شهرستان با درخواست شهرداری انزلی برای پخش مستقیم بازی تیم ملی فوتبال ایران و اسپانیا در " موزیک جیگا " مخالفت نموده است .

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
رئیس هیات مدیره

سه شنبه هابدون خودرو

روزجهانی دوچرخه سواری 

دعوتی است صمیمانه و عمومی از مردم، از مردم سرزمینی که دامانش، زیست ما انسان ها است. دعوت به این که یک روز خودرا به احترام این مادر دوست داشتنی و دلخوشی اش به آسمان آبی، خودروهای شخصی را روشن نکنیم و با بهره گیری از ناوگان حمل و نقل عمومی، دوچرخه سواری و یا پیاده روی علاوه برهمراهی برای حفاظت از محیط زیست خود، تمرین کار گروهی را نیز انجام دهیم. تمرینی که در نوع خود سفری است در دل زندگی روزمره، کشف شهری که هرروز با سرعت از کنار دیدنی هایش عبور می کنیم. شهر هرروز دلگرم دیدار ماست، از یک "سه شنبه" این دیدار را تازه کنیم.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
رئیس هیات مدیره

توهم بخوان درموج شکن بندرانزلی

رویداد فرهنگی تو هم بخوان، چهارمین گام خود را در موج شکن انزلی برداشت

◾️ در آخرین پنجشنبه دومین ماهِ بهار، شهروندان فرهنگ دوست انزلی در موج شکن قدیم شهرشان دور هم جمع شدند تا چهارمین قدم از رویداد فرهنگی تبادل کتابِ تو هم بخوان را در کنار هم بردارند. این رویداد فرهنگی که بهمت دوسازمان مردم نهاد"انجمن طرفداران توسعه بندرانزلی وانجمن داستان هزارویک شب  با هدف کمک به گردش کتاب میان علاقه مندان حوزه کتاب و کتابخوانی برگزار گردید در چهارمین مرحله خود با استقبال بسیار چشمگیر شهروندان روبرو شد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
رئیس هیات مدیره

بندرانزلی .گابورک .خواهران غریب

بندر انزلی و کابورگ، خواهران غریب
کوتاهی مدیران شهری در استفاده بهینه از ظرفیت های گوناگون بندر انزلی


◾️ در خرداد 1354 چند تن از اعضای انجمن شهر و شهردار وقت انزلی، به دعوت شهرداری کابورگ فرانسه برای امضا تفاهم نامه خواهرخواندگی با هزینه شخصی به این شهر ساحلی سفر می کنند. دستاورد این سفر انعقاد قراردادی مهم و ثبت شده در سازمان ملل میان مدیریت شهری انزلی و کابورگ جهت همکاری و تبادلات فرهنگی اجتماعی میان این دو شهر بود،

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
رئیس هیات مدیره

دیپلماسی مردم _مردم جایگزین بی برنامگی مدیران شهری

وقتی شهروندان دست به کار می شوند!
دیپلماسی مردم - مردم در جهت بازتاب ظرفیت های فرهنگی بندر انزلی

گورستان ارمنیان

به مناسبت هفتاد و پنجمین سالگرد سفر لهستانی ها در کشاکش جنگ جهانی دوم به ایران سلسله برنامه های فرهنگی در تهران و اصفهان برگزار می شود، این خلاصه ای از یک نشست مطبوعاتی ست که خبر آن روز گذشته روی خروجی سایت های خبری کشور قرار گرفت.

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
رئیس هیات مدیره