انجمن طرفداران توسعه بندرانزلی

انجمن طرفداران توسعه بندرانزلی

نهادی مدنی، غیردولتی، غیرسیاسی، غیر انتفاعی و بدون وابستگی به گروه های حزبی، قومی، نژادی و ایدئولوژیک بدون وابستگی به گروه های حزبی، جناحی، قومی و عقیدتی

آخرین نظرات
پیوندهای روزانه

۱۰۷ مطلب توسط «رئیس هیات مدیره» ثبت شده است

   انجمن طرفداران توسعه بندرانزلی هشتمین قدم رویداد "توهم بخوان "رادرساعت 4بعدازظهرروز5شنبه 4بهمن 97 درکنار"تالاب گمشده "واقع دربخش شمالی برزن غازیان (کردمحله )درمیان استقبال پرشور شهروندان فرهنگ دوست بندرانزلی برگزارنمود .

 ابتدا مجری برنامه خانم گیتی بابائی ضمن خیرمقدم به حاضران بامروری بریک فصل "تو هم بخوان "واغاز فصل جدید.بادعوت ازاقای ارمین صافدل مبتکروبرنامه ریزاین رویداد درزمینه انگیزه اجرای این برنامه وانتخاب اماکن برگزاری ان گفتگونمود.

۲ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۹ بهمن ۹۷ ، ۱۷:۴۱
رئیس هیات مدیره

ائین بادمان اولین شهروندشایسته بندرانزلی

به همت انجمن طرفداران توسعه بندرانزلی و باهمراهی موسسه مجتمع مسکونی دهکده ساحلی آیین یادمان محمدنقی بحرپیما شهردار اسبق شهرستان بندرانزلی و اولین شهروند شایسته‌ی این شهر، درساعت ۱۸ روز جمعه ۷دیماه ۱۳۹۷ در آمفی تاتر مجتمع فرهنگی رفاهی دهکده ساحلی با اجرای امین حق‌ره برگزار گردید .

۴ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۱ دی ۹۷ ، ۲۱:۲۶
رئیس هیات مدیره

یین رونمایی از کتاب "کولی گیری پور دنگ و فنگ" در انزلی برگزار شد.


«کولی گیری پور دنگ و فنگ» پنجمین کتاب از مجموعه کتابهای داستان مصور گیلکی «ماجراهای گوزن» نوشته داریوش رمضانی است که در عصر سه شنبه 27 آذر 97 در آمفی تیاتر ارشاد انزلی با حضور هادی میرزانژاد ناشر کتاب، وحید باقری طراح قصه و جمعی از شهروندان و مسئولین شهر انزلی به همت انجمن طرفداران توسعه بندر انزلی رونمایی شد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۸ آذر ۹۷ ، ۲۰:۴۶
رئیس هیات مدیره

به عمل کار برآید به سخندانی نیست
به مناسبت روز جهانی معلولان

ارمین صافدل

شورای شهر انزلی با این تصویر به استقبال روز جهانی معلولان رفته است،

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۸ آذر ۹۷ ، ۲۰:۳۱
رئیس هیات مدیره

امین حقره :مدرس وکارشناس اموراجتماعی .

به زعم من، پروژه‌ی #تو_هم_بخوان ، موثرترین حرکت فرهنگ‌سازی‌ست که در سالهای اخیر، نه به دست دولتی‌ها که به اراده‌ و کوشش جوانان خوش‌فکر و نیک‌اندیش #انزلی چی، در #گیلانِجان اجرایی شده.

پیوستگی و استمرار گردهمایی‌هایی با محوریت #کتاب و #کتابخوانی، در کنار پدیده‌ی زیبا و شورانگیزِ تبادل کتاب، در فضاهای تاریخی و خاطره‌ساز شهری، اتفاق کمیاب و ارزنده‌ایست. گنجی‌ست که باید مراقبش بود. و مراقب و قدردان خیل جمعیتی که در عین شگفتی، کتاب اسباب پیوسته ماندن و با هم بودنشان شده. و ایستاده کف زد برای دختران و پسران نازنینی که حالا باورشکسته‌اند و برای فرهنگ این زادبوم امید دوباره ساختند.

دمشان گرم وسرشان خوش .پیوستگی شان مستدام ....

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۵ آبان ۹۷ ، ۱۵:۳۷
رئیس هیات مدیره