انجمن طرفداران توسعه بندرانزلی

انجمن طرفداران توسعه بندرانزلی

نهادی مدنی، غیردولتی، غیرسیاسی، غیر انتفاعی و بدون وابستگی به گروه های حزبی، قومی، نژادی و ایدئولوژیک بدون وابستگی به گروه های حزبی، جناحی، قومی و عقیدتی

آخرین نظرات
پیوندهای روزانه

۱۱۲ مطلب توسط «رئیس هیات مدیره» ثبت شده است

یازده سوال پیرامون تدوین طرح بازآفرینی بافت مرکزی شهر از شورای اسلامی شهر بندر انزلی

انجمن طرفداران توسعه بندر انزلی به عنوان نهاد مدنی در راستای رسالت ذاتی خود که همانا مطالبه گری در چهارچوب های فنی و قانونی است، با توجه به نگرانی های شهروندان در خصوص شرایط بافت مرکزی شهر انزلی و تدوین طرح بازآفرینی آن طی نامه ای، به شورای شهر اسلامی بندر انزلی، سوالاتی را مطرح نموده که به شرح ذیل است:

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۵ خرداد ۹۸ ، ۱۵:۳۲
رئیس هیات مدیره

دیدارازیک خانواده اهداکننده عضو درهفته گرامیداشت اهدای عضو 

طبق تحقیقات انجام شده توسط وزارت بهداشت درمان واموزش پزشکی کشور.روزانه حدود20 عضو سالم افراد مرگ مغزی درکشوربه دلایل مختلف که مهمترین انهاعدم رضایت خانوادهای افراد مرگ مغزی به اهدای عضو.به خاک سپرده میشود .این درشرایطی است که روزانه 7الی 10 نفردراین سرزمین به دلیل نرسیدن عضو پیوندی ازدنیامیروند .

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۵ خرداد ۹۸ ، ۱۴:۵۹
رئیس هیات مدیره

ادای احترام انزلی به حکیم فردوسی
در قدم دهم رویداد فرهنگی "تو هم بخوان"

دهمین قدم رویداد فرهنگی "تو هم بخوان" مقارن با روز بزرگداشت حکیم فردوسی در عصر پنجشنبه 26 اردیبهشت در محوطه تاریخی موزیک جیگای انزلی برگزار شد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۹ ارديبهشت ۹۸ ، ۰۱:۳۰
رئیس هیات مدیره

شهرداری که ماندگار شد

 

بایک نگاه اجمالی به فهرست شهرداران بندرانزلی مشخص میشود  که از اولین شهردار بندرانزلی (غلامعلی امین طهماسبی  سال 1284 )تا کنون طی114 سال گذشته ، تعداد 62 شهردار به خود دیده است. یعنی این شهر سوق الجیشی بسیار مهم بندری و گردشگری  به طور متوسط هر یک سال و نه ماه یک شهردار داشته است و در بسیاری از ایام عمر تصدی گری شهردارران حتی  کمتر از 6 ماه بوده است. واین خاص انزلی نبوده بلکه درکل کشورپس ازجنگ جهانی دوم ومدتی پس ازان هم جریان داشته است که ناشی ازبحران جنگ وحواشی پس ازان بود .

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۶ ارديبهشت ۹۸ ، ۱۱:۴۵
رئیس هیات مدیره

به مناسبت روز معلم؛
تقدیر استاندار گیلان از «صفورا غله‌ زاری» معلم بازنشسته‌ اهل بندرانزلی


استاندار گیلان از بانوی معلم اهل بندرانزلی که پس از بازنشستگی به امور عام‌المنفعه و فعالیت‌های اجتماعی می‌پردازد، تجلیل کرد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۷ ارديبهشت ۹۸ ، ۱۵:۲۸
رئیس هیات مدیره