انجمن طرفداران توسعه بندرانزلی

انجمن طرفداران توسعه بندرانزلی

نهادی مدنی، غیردولتی، غیرسیاسی، غیر انتفاعی و بدون وابستگی به گروه های حزبی، قومی، نژادی و ایدئولوژیک بدون وابستگی به گروه های حزبی، جناحی، قومی و عقیدتی

آخرین نظرات
پیوندهای روزانه

۱۱۴ مطلب توسط «رئیس هیات مدیره» ثبت شده است


حکایت نابسامانی سواحل انزلی
اینکه بخواهی اهمیت و تاثیر کیفی دریا را با کلمات تفسیر کنی نهایت بدسلیقگی است. دریا و ساحل خود مبین بهترینها هستند: قلبی به وسعت دریا... ساحل امن! در یک کلام دریا و ساحلش هویت ما انزلیچی هاست که ساحتش این روزها مخدوش شده است و دیر زمانیست که قرار است با جلسات و حرف های تکراری و تصمیماتی که بر جوف کاغذ مانده؛ اصلاح شود ولی دست کم تا لحظه اکنون، همچنان همانست که دیدی!
آنرا که خبر شد خبری باز نیامد

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۵ تیر ۹۸ ، ۱۴:۴۸
رئیس هیات مدیره


رابطه فرهنگ اعتراض با حقوق شهروندی

اگر باور داشته باشیم که شهرنشین شده ایم! و اگر شهر را یک جامعه مدنی بدانیم، دیگر زندگی  اجتماعی ما یک امر خصوصی تلقی نمیشود چرا که در شهرنشینی بسیاری از اعمال و رفتار ما، بر دیگر شهروندان اثر گذار خواهد بود.
بدون شک شهرنشینی دارای چارچوب اخلاقی و قواعدی است که عدم رعایت آن توسط فردی ازافراد جامعه مدنی، موجب اختلال در زندگی مشترک اجتماعی می گردد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۰ خرداد ۹۸ ، ۰۱:۴۶
رئیس هیات مدیره

یازده سوال پیرامون تدوین طرح بازآفرینی بافت مرکزی شهر از شورای اسلامی شهر بندر انزلی

انجمن طرفداران توسعه بندر انزلی به عنوان نهاد مدنی در راستای رسالت ذاتی خود که همانا مطالبه گری در چهارچوب های فنی و قانونی است، با توجه به نگرانی های شهروندان در خصوص شرایط بافت مرکزی شهر انزلی و تدوین طرح بازآفرینی آن طی نامه ای، به شورای شهر اسلامی بندر انزلی، سوالاتی را مطرح نموده که به شرح ذیل است:

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۵ خرداد ۹۸ ، ۱۵:۳۲
رئیس هیات مدیره

دیدارازیک خانواده اهداکننده عضو درهفته گرامیداشت اهدای عضو 

طبق تحقیقات انجام شده توسط وزارت بهداشت درمان واموزش پزشکی کشور.روزانه حدود20 عضو سالم افراد مرگ مغزی درکشوربه دلایل مختلف که مهمترین انهاعدم رضایت خانوادهای افراد مرگ مغزی به اهدای عضو.به خاک سپرده میشود .این درشرایطی است که روزانه 7الی 10 نفردراین سرزمین به دلیل نرسیدن عضو پیوندی ازدنیامیروند .

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۵ خرداد ۹۸ ، ۱۴:۵۹
رئیس هیات مدیره

ادای احترام انزلی به حکیم فردوسی
در قدم دهم رویداد فرهنگی "تو هم بخوان"

دهمین قدم رویداد فرهنگی "تو هم بخوان" مقارن با روز بزرگداشت حکیم فردوسی در عصر پنجشنبه 26 اردیبهشت در محوطه تاریخی موزیک جیگای انزلی برگزار شد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۹ ارديبهشت ۹۸ ، ۰۱:۳۰
رئیس هیات مدیره